Обращаем ваше внимание, что веб-портал UKR.NET для своих электронных ящиков @UKR.NET завершает поддержку протокола POP3. Работы почтовых клиентов (приложений) будет осуществляться по протоколу IMAP.

Ознакомиться с информацией возможно на веб ресурсе http://wiki.ukr.net/Freemail.

Подробнее...

Згідно з Наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної», з 01.04.2016р. в дію вступають нові податкові накладні та Додатки 2 до них (розрахунки коригування). Як працювати з новими ПН і РК в комп'ютерній програмі «M.E.Doc»?

Як Ви знаєте, всі податкові накладні (зокрема ті, особливості заповнення яких викладені в пунктах 9-15 і 19 цього Порядку) підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, і за формою, що діє на день такої реєстрації.


Подробнее...

З 1.04.2016 року розпочинається подання фінансової звітності за 2016 рік відповідно до Наказу Міністерства Фінансів України від 07.02.2013р. N 73.

Фінансова звітність за 2016 рік має формуватися на нових версіях бланків, які введені з метою оптимізації алгоритмів їх обробки. Зміни в зовнішньому вигляді бланків та алгоритмах їх заповнення відсутні.

Інформація про нові бланки розміщена на сайті ДФС - http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/aktualni-novovvedennya/242357.html

В «М.Е.Dос» бланки 2016 планується випусти 29-30.03.2016р.

Відповідність бланків версій 2015р. та 2016р. наведена нижче.

 

Подробнее...

Ця публікація розрахована на платників, які ще не знайшли відповіді на свої питання щодо нюансів заповнення податкової накладної та розрахунку коригування, форми яких  затверджені Наказом № 1307 Міністерства фінансів України.

Переконані, що більшість із вас уже ознайомились із публікаціями експертів  на цю тему, які  розміщені на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Ми також не могли оминути своєю увагою таку важливу тему, як нова форма ПН/РК. Це друга наша публікація, зміст якої не менш важливий і цікавий для бухгалтерів, ніж зміст попередньої. Отож до вашої уваги особливості та нюанси заповнення ПН та РК за новими формами:

Подробнее...

me-doc.dp.ua
me-doc.dp.ua
me-doc.dp.ua
me-doc.dp.ua
me-doc.dp.ua
me-doc.dp.ua
me-doc.dp.ua
Баннер